Yetişkin

Değerlendirmeye Gelirken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Randevu saatini günlük programınızı göz önünde bulundurarak alınız. Randevu saatleri sizin istediğiniz ve daha önce randevulandırılmamış olan boş saatlere göre ayarlanır.

  • Randevunuza size ayrılan saatten en az 15 dakika önce merkezimizde olacak şekilde plan yapmanızı isteriz. İlk görüşmenin öncesinde sizden doldurmanızı ve okumanızı isteyeceğimiz bazı formlar bulunmaktadır. Bu nedenle, ilk görüşmeye randevu saatinden 15 dk. önce gelmeniz sürenin verimli kullanılması açısından önemlidir. Görüşme süresi 50 dakikadır. Uzmanınız seansa geç geldiğinde, görüşme sürenizi uzatarak 50 dakikayı tamamlar. Seansa siz geç geldiğinizde, uzmanınız görüşme süresine ekleme yapmaz ve önceden planlanmış olan zamanda bitirir.

  • Kendinize ait önceki değerlendirme sonuçlarınızı yanınızda getiriniz. Eğer daha önce başka uzmanlar (doktor, pedagog, psikolog, nörolog, psikiyatrist, vs.) tarafından yapılmış değerlendirmeler varsa gittiğiniz kurumun, uzmanın adını, size vermiş oldukları raporları, reçete ettikleri ilaç isimlerini, test ve değerlendirme sonuçlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Çocuk ve Genç hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; İlgili linke tıklayabilirsiniz.
İlgili link: https://www.ondokuzonbir.com/cocuk-ve-genc